BIURO NIERUCHOMOŚCI Jarosz & Napora s.c. funkcjonuje na częstochowskim rynku od stycznia 2007r. Od wielu lat zajmuje się bezpiecznym przeprowadzeniem transakcji kupna sprzedaż nieruchomości na rynku pierwotnym - wyłączna i profesjonalna obsługa dewelopera, jak również pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie z rynku wtórnego.

Charakteryzujemy się dynamicznym rozwojem, a zebrane doświadczenie pozwala nam na rzetelną i profesjonalną pomoc Państwu w realizacji własnych marzeń. Naszą inspiracją jest zadowolenie i satysfakcja klienta.

Posiadamy szeroką ofertę nieruchomości, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego towarzyszymy mu przez cały proces realizacji transakcji, zwracając szczególną uwagę na dbanie o jego interes. Inwestując własny czas, zaangażowanie i środki finansowe wykonujemy szereg czynności zmierzających do finalizacji transakcji czyli sprzedaży, kupna , najmu, wynajmu nieruchomości.

Zajmujemy się także doradztwem inwestycyjnym w zakresie rynku nieruchomości. Współpracujemy z wieloma partnerami finansowymi oraz posiadamy w ofercie indywidualne doradztwo finansowe dla naszych klientów i jesteśmy w stanie przedstawić najlepszą aktualną ofertę na rynku.

BIURO NIERUCHOMOŚCI Jarosz & Napora s.c. jest członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Posiadamy stosowne licencje zawodowe Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej nadane zgodnie z Ustawą o Gospodarce Nieruchomościami.

Magdalena Jarosz - nr licencji 6410
Maria Napora - nr licencji 5003

Stale doskonalimy swój warsztat przez uczestnictwo w wielu szkoleniach zawodowych i branżowych, zależy nam na stałym podnoszeniu swoich kwalifikacji. Zebrane doświadczenie pozwala nam rzetelnie, profesjonalnie i kompleksowo pomóc Państwu w osiągnięciu założonego celu.

Miła i sympatyczna atmosfera jest naszą wizytówka.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.