Częstochowa, Lisiniec
mieszkanie na sprzedaż

J&N-MS-4546

PROMOCJA - miejsce parkingowe w gratisie !!! Osiedle Kameralna Lwowska zaprojektowane z myślą o wymagających i kreatywnych klientach poszukujących ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. Lokalizacja w  dzielnicy Lisiniec wśród zabudowy domów jednorodzinnych zapewnia ...

Powierzchnia
72,57 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 800,00 zł
cena 566 046 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Lisiniec

Częstochowa, Parkitka
mieszkanie na sprzedaż

J&N-MS-4535

REZERWACJA Parkitka, ul. Małopolska 169A Wyjątkowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem – idealna przestrzeń do życia! Gotowe czeka na nowego właściciela Na sprzedaż oferuję nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,49m², położone na parterze ...

Powierzchnia
62,49 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 593,37 zł
cena 537 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Częstochowa, Zawodzie-Dąbie

Częstochowa, Zawodzie-Dąbie
działka na sprzedaż

J&N-GS-4428

Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 644 m2, (w kształcie prostokąta) położona przy ul. Reja.  Nieruchomość idealna pod budowę domu jednorodzinnego.  Szczegóły działki: - powierzchnia: 644 m2 - kształt: prostokąt  - wymiary: szer. przód 16 m/tył ...

Powierzchnia
644,00 m2
Cena za m2
200,31 zł
cena 129 000 
działka na sprzedaż - Częstochowa, Zawodzie-Dąbie

Kłobuck (gw), Kamyk
działka na sprzedaż

J&N-GS-4426

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 9467 m², zlokalizowana w spokojnej, zielonej części miejscowości Kamyk, przy ul. Tuwima – zaledwie 8 km od serca Częstochowy. To doskonała lokalizacja dla inwestora, który zrealizuje osiedle domów jednorodzinnych z przeznaczonych ...

Powierzchnia
9 467,00 m2
Cena za m2
123,59 zł
cena 1 170 000 
działka na sprzedaż - Kłobuck (gw), Kamyk

Częstochowa, Lisiniec
mieszkanie na sprzedaż

J&N-MS-4397

Osiedle Kameralna Lwowska zaprojektowane z myślą o wymagających i kreatywnych klientach poszukujących ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. Lokalizacja w  dzielnicy Lisiniec wśród zabudowy domów jednorodzinnych zapewnia świetną alternatywę dla osób  chcących mieszkać  ...

Powierzchnia
63,30 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 800,00 zł
cena 493 740 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Lisiniec

Częstochowa, Parkitka
działka na sprzedaż

J&N-GS-4358

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej. Działka idealna dla dewelopera pod zabudowę szeregową, bliźniaczą lub okazały dom jednorodzinny. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu - symbol MN, Wszystkie ...

Powierzchnia
1 600,00 m2
Cena za m2
650,00 zł
cena 1 040 000 
działka na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka
12
ofert
Magdalena Jarosz

Pośrednik

Licencja: 6410

jarosz@jn-nieruchomosci.pl

502 434 490