Opis nieruchomości
Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 58,82m2 zlokalizowane w dzielnicy Raków przy ul. Barlickiego.
Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły.
Układ mieszkania ładny i funkcjonalny. Mieszkanie bardzo przestronne.
W skład mieszkania wchodzi: kuchnia, dwa duże samodzielne pokoje, garderoba, łazienka z wc., oraz komunikacja. Mieszkanie rozkładowe z dużego pokoju wyjście na balkon.
Standard wykończenia: ściany w pokojach wykończone płytami kartonowo-gipsowymi oraz częściowo tynki gipsowe malowane, w jednym pokoju ściana wykończona płytkami ozdobnymi-imitującymi cegłę. W garderobie na ścianach częściowo tapeta ozdobna. Kuchnia i łazienka wykończona w płytkach. W całym mieszkaniu sufity podwieszane (oprócz kuchni). Na podłodze w pokojach i garderobie panele, w korytarzu, kuchni i łazience płytki. Okna PCV. Całkowicie wymieniona instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa.
Mieszkanie po generalnym remoncie w 2016 roku.
Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej wynoszą 466 zł miesięcznie obejmujące ogrzewanie, funduszem eksploatacyjny i remontowym, zaliczkę na wodę i wywóz nieczystości liczone na 1 osobę.
Cena 279.000zł obejmuje meble kuchenne w zabudowie oraz większość wyposażenia mieszkania.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,30m2
Nasłonecznienie północ-południe.
Dodatkowym atutem jest jego położenie blisko wszelkich punktów użyteczności publicznej.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.